ART / Lithographs / Litograph in colors 14088271
nr 1408 8271
LITOGRAPH IN COLORS
Gösta Gustafsson. "På väg till biblioteket". Signed, numbered 186/310. Subject: 53x44cm, outer dimensions including frame: 64x49cm,
Gösta Gustafsson. "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad 186/310. Motivet: 53x44cm, yttermått inklusive ram: 64x49cm
600
SEK 600
Monday July 19 2021
at 18:21:43
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)